Warning: session_save_path(): open_basedir restriction in effect. File(/home/html/fotopoly.sk/public_html/includes/work/) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php72/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /nfsmnt/hosting2_1/3/9/39f5f5bd-4a2d-4578-837a-47690d99265e/fotopoly.sk/web/includes/functions/sessions.php on line 175
Pečiatka Colop Printer 20 | Eduard Polakovič - FOTOPOLY
Šírka: 38mm
Výška: 14mm
Komplet pečiatka:
mechanika - farbiaca poduška - štočok

Kompatibilná s Trodat 4911
14x38mm

Doporučený počet riadkov 4
Osvedčená konštrukcia samonamáčacej pečiatky Colop pre každodenné nasadenie v kancelárskej praxi. Konštrukcia rúčky zabezpečuje rovnomerný tlak a tým aj rovnomernú kvalitu otlačku. Podušky Colop sú elektronicky presne napustené s vysoko koncentrovanou farbou a majú Mikroporézny povrch ktorý, zaručuje ostrý otlačok. Samoodomykací mechanizmus na oboch stranách mechaniky. Gumené podložky v spodnej časti. Široký výber farieb mechaník i podušiek.

Jedna z najviac používaných pečiatok. Moderný design robí túto pečiatku menšou a dobre padnúcou do ruky.

Typ podušky: E/20

Typ štočku: Printer 20
14x38mm
doporučený počet riadkov 4

Dostupné možnosti

Text pečiatky:
Poznámky k tvorbe obsahu pečiatky:
  • náhľad je približný a slúži ako podklad pre nášho grafika
  • nový riadok vložte klávesou [shift]+[enter]
  • nový odstavec vložte klávesou [enter]
  • ak chcete vložiť text z wordu, skopírujte ho a použite tlačítko import z wordu
  • v prípade, že máte hotový návrh pečiatky v niektorom z formátov (ai, cdr, pdf, doc), alebo chcete aby obsahovala obrázok, pošlite nám podklady mailom alebo ich nahrajte na náš server (oranžové tlačítko nad úpravou textu). Grafik podklady spracuje a zašle Vám ich na odsúhlasenie.
  • ak chcete opakovane vyrobiť novú pečiatku, NAMI VYROBENÚ, napíšte nám približný dátum výroby, otlačte ju (naskenujte), a dopíšte zmeny. Tieto informácie nám pošlite mailom.