Šírka: 41mm
Výška: 24mm
Komplet pečiatka:
mechanika - farbiaca poduška - štočok

Samonamáčacie pečiatky Expert Line boli vyvinuté pre opakovanú, častú a silnú záťaž vyžadovanú v priebehu každého pracovného dňa. Pochromované oceľové telo kombinované s plastovými súčiastkami umožňuje plynulú reguláciu a tichú prácu. Na prednej strane pod držadlom oceľová brzda na zaistenie pečiatky pri prestavovaní dátumu alebo výmene farbiacej podušky. Podušky v pečiatke Colop sú elektronicky presne napustené s vysoko koncentrovanou farbou. Mikroporézny povrch zaručuje ostrý otlačok. Dátumovník osadený do plastového krytu a preto nedochádza k ušpineniu rúk. Toto všetko robí z pečiatok Expert Line robustnú a elegantnú pečiatku. Široký výber farieb podušiek.

Kvalita, ktorá spĺňa najväčšie nároky na profesionálnu prácu.

Typ podušky: E/2100

Typ štočku: Expert Line 3160 Dát s textom
24x41mm
doporučený počet riadkov 2

Dostupné možnosti

Text pečiatky:
Poznámky k tvorbe obsahu pečiatky:
  • náhľad je približný a slúži ako podklad pre nášho grafika
  • nový riadok vložte klávesou [shift]+[enter]
  • nový odstavec vložte klávesou [enter]
  • ak chcete vložiť text z wordu, skopírujte ho a použite tlačítko import z wordu
  • v prípade, že máte hotový návrh pečiatky v niektorom z formátov (ai, cdr, pdf, doc), alebo chcete aby obsahovala obrázok, pošlite nám podklady mailom alebo ich nahrajte na náš server (oranžové tlačítko nad úpravou textu). Grafik podklady spracuje a zašle Vám ich na odsúhlasenie.
  • ak chcete opakovane vyrobiť novú pečiatku, NAMI VYROBENÚ, napíšte nám približný dátum výroby, otlačte ju (naskenujte), a dopíšte zmeny. Tieto informácie nám pošlite mailom.