Šírka: 45mm
Výška: 30mm
Komplet pečiatka:
mechanika - farbiaca poduška - štočok

Green Line je unikátna rada Pečiatok a Obalov, vyrobená prevažne z 75% až 80% recyklovaných a obnoviteľných materiálov.
Jedinečená rada kovových samonamáčacích pečiatok Colop Green Line pre opakované ťažké zaťaženie v kancelárskej praxi. Pochromované ocelové telo s plastovými súčiastkami umožňuje plynulú, tichú manipuláciu a robí z pečiatok rady Classic Line robustnú a zároveň elegantnú pečiatku. Konštrukcia dreveného držadla zabezpečuje rovnomerný tlak a tým aj rovnomernú kvalitu otlačku. Podušky v pečiatke Colop sú elektronicky presne napustené s vysoko koncentrovanou farbou. Mikroporézny povrch zaručuje ostrý otlačok. Samoodomykací mechanizmus na prednej strane mechaniky. Gumené podložky v spodnej časti. Pekný design, široký výber farieb podušiek.

Typ podušky: E/2300

Typ štočku: S 2300 Text
30x45mm
doporučený počet riadkov 7

Dostupné možnosti

Text pečiatky:
Poznámky k tvorbe obsahu pečiatky:
  • náhľad je približný a slúži ako podklad pre nášho grafika
  • nový riadok vložte klávesou [shift]+[enter]
  • nový odstavec vložte klávesou [enter]
  • ak chcete vložiť text z wordu, skopírujte ho a použite tlačítko import z wordu
  • v prípade, že máte hotový návrh pečiatky v niektorom z formátov (ai, cdr, pdf, doc), alebo chcete aby obsahovala obrázok, pošlite nám podklady mailom alebo ich nahrajte na náš server (oranžové tlačítko nad úpravou textu). Grafik podklady spracuje a zašle Vám ich na odsúhlasenie.
  • ak chcete opakovane vyrobiť novú pečiatku, NAMI VYROBENÚ, napíšte nám približný dátum výroby, otlačte ju (naskenujte), a dopíšte zmeny. Tieto informácie nám pošlite mailom.