Warning: session_save_path(): open_basedir restriction in effect. File(/home/html/fotopoly.sk/public_html/includes/work/) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php72/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /nfsmnt/hosting2_1/3/9/39f5f5bd-4a2d-4578-837a-47690d99265e/fotopoly.sk/web/includes/functions/sessions.php on line 175
Drevená pečiatka Okrúhla Ø30mm | Eduard Polakovič - FOTOPOLY
Priemer: Ø 30mm
Komplet pečiatka:
drevený držiak - štočok

Doporučený počet riadkov 4

Klasická drevená pečiatka je vhodná na pečiatkovanie všetkych typov dokumentov. Hlavné nasadenie v každodennej kancelárskej praxi. K tomuto typu pečiatky doporučujeme:
Farby a podušky na namáčanie.
Podušky sú v troch veľkostiach
Micro 1,
Micro 2, Micro 3,
Sú už napustené farbou, alebo bez farby na použitie so špeciálnymi farbami ako napríklad na kov, igelit a pod... skupina farby.

Dostupné možnosti

Text pečiatky:
Poznámky k tvorbe obsahu pečiatky:
  • náhľad je približný a slúži ako podklad pre nášho grafika
  • nový riadok vložte klávesou [shift]+[enter]
  • nový odstavec vložte klávesou [enter]
  • ak chcete vložiť text z wordu, skopírujte ho a použite tlačítko import z wordu
  • v prípade, že máte hotový návrh pečiatky v niektorom z formátov (ai, cdr, pdf, doc), alebo chcete aby obsahovala obrázok, pošlite nám podklady mailom alebo ich nahrajte na náš server (oranžové tlačítko nad úpravou textu). Grafik podklady spracuje a zašle Vám ich na odsúhlasenie.
  • ak chcete opakovane vyrobiť novú pečiatku, NAMI VYROBENÚ, napíšte nám približný dátum výroby, otlačte ju (naskenujte), a dopíšte zmeny. Tieto informácie nám pošlite mailom.