Šírka: 56mm
Výška: 33mm
Komplet pečiatka:
mechanika - farbiaca poduška - štočok

Kompatibilná s Trodat 4928
33x60mm

Doporučený počet riadkov 5
Osvedčená konštrukcia samonamáčacej dátumovky s textom Colop pre každodenné nasadenie v kancelárskej praxi. Konštrukcia rúčky zabezpečuje rovnomerný tlak a tým aj rovnomernú kvalitu otlačku. Podušky v pečiatke Colop sú elektronicky presne napustené s vysoko koncentrovanou farbou. Mikroporézny povrch zaručuje ostrý otlačok. Samoodomykací mechanizmus na oboch stranách mechaniky. Gumené podložky v spodnej časti. Dátumovník osadený do plastového krytu, pri prestavovaní dátumu nedochádza k ušpineniu rúk. Výber troch farieb mechaník: Čierna, Modrá, Červená. Dvojfarebná poduška, modrá - červená.

Moderný design robí túto pečiatku menšou a dobre padnúcou do ruky.

Typ podušky: E/38/2 Farby

Typ štočku: Printer 38 Dát. s textom
33x56mm
doporučený počet riadkov 5

Dostupné možnosti

Text pečiatky:
Poznámky k tvorbe obsahu pečiatky:
  • náhľad je približný a slúži ako podklad pre nášho grafika
  • nový riadok vložte klávesou [shift]+[enter]
  • nový odstavec vložte klávesou [enter]
  • ak chcete vložiť text z wordu, skopírujte ho a použite tlačítko import z wordu
  • v prípade, že máte hotový návrh pečiatky v niektorom z formátov (ai, cdr, pdf, doc), alebo chcete aby obsahovala obrázok, pošlite nám podklady mailom alebo ich nahrajte na náš server (oranžové tlačítko nad úpravou textu). Grafik podklady spracuje a zašle Vám ich na odsúhlasenie.
  • ak chcete opakovane vyrobiť novú pečiatku, NAMI VYROBENÚ, napíšte nám približný dátum výroby, otlačte ju (naskenujte), a dopíšte zmeny. Tieto informácie nám pošlite mailom.